Forum.Koloidne.sk • Lupiny a KS : Koloidne striebro

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Po, 15. Mar 2010, 12:26

Neprítomný
Založený: Po, 15. Mar 2010, 12:21
Príspevky: 0

Kedze koloidne striebro sa pouziva na nicenie roznych druhov patogenov a podobne atd. By som velmi rad vedel ci pomoze koloidne striebro vyliecit lupiny , pripadne aspon zmiernit ich tvorbu?



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Po, 15. Mar 2010, 14:16

Neprítomný
Založený: Pi, 26. Feb 2010, 23:35
Príspevky: 0

Koloidným striebrom stačí namáčať, potierať pokožku a nechať uschnúť a lupiny sa neobjavia



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Po, 15. Mar 2010, 21:22


Aj ja mam skusenost.Moja hlava, svrbela kvôli lupinám a aj rozpaky som mal, nakoľko som mával lupiny aj na pleciach ktoré bolo vidno. V priebehu rokov som skúšal veľa liečivých šampónoch. Nikdy som naozaj nebol spokojný s výsledkami. Keďže som, ale začal používať Koloidne striebro na moju hlavu a to po rannej sprche, a večer pred spaním . Teraz mam vlasy jemné a hebké a svrbenie a lupiny sú preč. Som spokojný.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ut, 16. Mar 2010, 05:54


Môžem len súhlasiť. Koloidne striebro je vynikajúce proti lupinám.

Ja som mal lupiny tak dlho, ako si len spomínam asi 20 rokov. Používal som aj rôzne liečivé šampóny z lekárne proti lupinám a stále nič, nepomáhalo to, iba ak počas toho obdobia kým som ho používal.
Jedného rána pred niekoľkými týždňami som začal používať koloidne striebro mojej manželky.
Všimol som si, druhý deň, moje vlasy boli pekné a mäkké ,nemal a lupiny som mal oveľa menej, takmer žiadne. Urobil som to druhý deň znova a lupiny už nemám. Teraz KS používam každý deň a žiadne svrbenie pokožky ani lupiny.
Každé ráno a a večer si ho dávam na vlasy a najmä na pokožku hlavy a nechám uschnúť.
Používam ho aj ako dezodorant.

Skúste to. Veľmi dlho účinkuje.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ut, 16. Mar 2010, 15:35


Ešte chcem odporúčať tiež aplikovať KS vo vnútri šiltovky a pod. , ak ju máte na sebe.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 5 ] 

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Uživatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný uživateľ a 0 hostí.


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre


Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Pocitadlo.sk