Forum.Koloidne.sk • Skúsenosti s užívaním Koloidného striebra. : Koloidne striebro

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Po, 01. Mar 2010, 07:07

Neprítomný
Založený: Ne, 28. Feb 2010, 17:10
Príspevky: 0

Zaujímalo by ma, či má niekto skúsenosť s užívaním koloidného striebra.

Ak áno tak aké ?



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Po, 01. Mar 2010, 11:43

Neprítomný
Založený: Ne, 28. Feb 2010, 17:22
Príspevky: 0

Koloidne striebro je vyborna vec pri chronickych chorobach, opakovanych ochorenia a podobne. Je to prirodne antibiotikum. Mal som ho trikrat. Mal som velmi slabu imunitu a toto mi naozaj pomohlo.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Ut, 02. Mar 2010, 09:22


Preventívne som ho užívala vnútorne aj vonkajšie, ale nejakú výraznú zmenu som si nevšimla iba ak, že som sa cítila lepšie vitálnejšie. Ale myslím si, že je to individuálne. Treba vyskúšať:)



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ut, 02. Mar 2010, 11:27


Dcéra používala koloidné striebro pre očistu tela, na začiatku mala pocit, že sa jej postupne ozývajú všetky miesta v tele, s ktorými mala niekedy problémy alebo ktoré sú oslabene, asi niečo na spôsob začiatku homeopatickej liečby, potom sa to upravilo a bolo celkovo lepšie, viac energie, ďaleko lepšia odolnosť, bola s tým spokojná. A keďže je drobnej postavy, tak užívala polovičnú odporúčanú dávku.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ut, 02. Mar 2010, 12:53

Neprítomný
Založený: Pi, 26. Feb 2010, 23:35
Príspevky: 0

je to super vec na chripku, a rozne zapaly



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

St, 03. Mar 2010, 09:08


U nás doma používame Koloidné striebro preventívne všetci každý deň. Je to prírodné bioseptikum a ničí baktérie a vírusy v tele.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ne, 14. Mar 2010, 17:47


Ja mam velmi dobre vysledky pri uzivani koloidneho striebra.
Pri nasadení KS som pozoroval hneď prvý mesiac ako som začal s 2x 5ml denne, toľko energie a vitality som dlho nezažil a akúkoľvek fyzickú námahu som zvládal v pohode.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Št, 27. Jan 2011, 12:57


chcem sa spytat ako je to s uzivanim KS a pobytom na slnku, aku dlhu dobu pred aj po pouziti KS sa nesmiem vystavovat slnecnym lucom? resp. ci len po pouziti sa nesmie byt na slnku a ci aj po pouziti vonkajsom aj vnutornom sa musim slnku vyhybat?



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Po, 18. Jún 2012, 22:28

Neprítomný
Založený: Po, 18. Jún 2012, 22:06
Príspevky: 0

Mávam (mával som) časté angíny liečené obvykle ciprofloxacínom.Po striebre boľavé hrdlo vyliečené za 1 (jeden)! deň,bolestivá pravá strana krku od prievanu z auta za dva dni (predtým som bral priebežne ibuprofen a coxtral-dlhodobo),kašel zo zápalu priedušiek odoznel za päť dní (predtým 3 týždne útrap,hlavne v noci).Predtým som chodieval do lekárne s igelitkou,teraz ma sprevádzajú posmutnelé pohľady magistier...
Predtým som bol po jednom jogurte alebo po kúsku dyne z chladničky na ciploxe,teraz hlcem zmrzlinu a užívam si to.Nič mi nie je a ak náhodou niečo vyskočí,stačí 2x 5ml Ag a je pokoj.Nie je to šialené?Toto by mali vedieť všetci ľudia,lenže...Skúste na túto tému hodiť reč v lekárni a uvidíte,čo je pre vás dobré-striebro je zlé,nebezpečné,treba sa donekonečna vykrmovať antibiotikami z ktorých budete srať a grcať a pečeň vám bude hrkotať kým vám nevypadne ako motor z multikáry,pretože tak to má byť,tak to niekto chce...



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Uživatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný uživateľ a 13 hostí.


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre


Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Pocitadlo.sk