Forum.Koloidne.sk • Pleseň nôh a koloidne striebro : Koloidne striebro

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Ne, 14. Mar 2010, 13:34


Mal som naozaj zlý prípad plesňe nôh. Všetko, čo som sa snažil aplikovať nefungovalo. Potom som na internete a narazil na vaše stránky. Po použití Koloidného striebra po dobe dvoch týždňov som sa kompletne zbavil plesne nôh za čo som veľmi vďační.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ne, 14. Mar 2010, 20:59


Kúpil som KS pre liečbu plesni a ja som si všimol zlepšenie len 48 hodín po použití.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Po, 15. Mar 2010, 09:12


zacal pouzivat Koloidne striebro a moj problém so svrbenim a pliesnov, je vecou minulosti. Striebro si aplikujem raz denne po sprche. Je najlepsi vyrobok co som nasiel. Tiez som si vsimol, ze striebro funguje ako velmi silny dezodorant proti zapachu



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Po, 15. Mar 2010, 12:24

Neprítomný
Založený: Po, 15. Mar 2010, 12:21
Príspevky: 0

Koloidne striebro robí viac menej zázraky pri plesňi nôh, do 2 dní je plesen preč. Dostavila sa úľava od svrbenia v prvý deň. Zaroven som aplikoval aj do vnútra obuvi, ktoré odstranilo plesen vo vnutri spolu so zapachom. A zápach je preč spolu s pleseňou nôh.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

St, 17. Mar 2010, 06:27


Pouzival som KS denne .. hlavne vecer po sprchovani, tesne pred spanim do postele ... aplikoval som aj do vnutra mojich topanok na nohy a medzi prstami ... Koloidne striebro skutocne funguje lepsie ako cokolvek ine, co som sa snazil aplikovat skor nez som nasiel KS.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Pi, 06. Aug 2010, 06:27


Prosím, má niekto skúsenosti s používaním a aplikovaním KS na pleseň na nechtoch na nohách? Dostala som zásielku, ale nie je tam rozprašovač (akosi mi automaticky napadol).
Ďakujem

Majbo



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Pi, 06. Aug 2010, 15:22


a mozem vediet ci si rozpracovac aj objednala? Lebo ak nie tak sa necuduj ze tam nebol :)

Rozprasovac je velmi dobry prave na lokalne aplikovanie a tak je KS aj ucinne tam kde ma byt.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 

Ut, 26. Feb 2019, 11:44

Neprítomný
Založený: Po, 25. Feb 2019, 14:19
Príspevky: 0

chcem sa opytať:Ako mam aplikovať koloidne striebro na plesen nôh?Ako dlho ma pôsobiť?a kolkokrat denne? Dakujem za odpoved.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

St, 02. Okt 2019, 07:34


ahoj
ja si nastriekam striebo niekolko krat do dna a necham uschnut a az tak fungujem dalej



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 9 ] 

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Uživatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný uživateľ a 3 hostí.


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre


Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Pocitadlo.sk