Forum.Koloidne.sk • chronicky zapal nosnych dutin : Koloidne striebro

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Po, 02. Sep 2013, 11:49

Neprítomný
Založený: Po, 02. Sep 2013, 11:43
Príspevky: 0

dobry den, chcela by som sa opytat akou formou liecit chronicky zapal nosnych dutin, ktory je rezistentne na klasicku ATB liecbu. CRP mavam nizke, ochorenie prebieha bez febrilit, za to je vsak s pribudajucim vekom tazsie zvladnutelne. Bolieva ma hlava, hlien sa strasne rychlo tvori, nestiham ho vysmrkavat, ked prejde hltanom, tak ho az vykasliavam, byva mi zle, ked je v zaludku. Pocitujem aj bolest usi, resp. praskanie a napatost. Niekedy je ochorenie spojene aj so zapalom stredneho ucha. ORL lekari odporucaju operaciu nosnej prepazky, ktorej sa ja chcem vyhnut. Som neliecena alergicka, ale nadcha hlavne pri zmene prostredia z klimatizovaneho vzduchu do normalneho mi vie rychlo prerast do vyssie spominanych tazkosti.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Pi, 06. Sep 2013, 05:42

Neprítomný
Založený: Pi, 26. Feb 2010, 23:35
Príspevky: 0

Koloidne striebro je veľmi vhodne pre použitie v nose, takže odporúčam KS aplikovať do nosa niekoľko kráť denne 3 a viac.
Pre posilnenie imunity je vhodne užívať koloidne minerály aspoň 1-2 mesiace, alebo aspoň samotne Koloidne striebro.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Uživatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný uživateľ a 7 hostí.


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre


Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Pocitadlo.sk