Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Pi, 29. Mar 2024, 08:14

Novinky Aktuálne Koloidne.sk

Zo stránky Koloidne.sk » Fórum : Koloidne.sk

Diskusne FORUM o alternativnej medicine a produktoch na Koloidne.sk

seberoicka dermatitida

zdravim.mam seberoicku dermatitidu a zaujimalo by ma ci mi moze pomoct koloidne striebro a ked ano tak ktore by bolonaj.dakujem.
Prečítajte si viac : seberoicka dermatitida | Zobrazenia : 14131 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


koloidné kvapky do nosa užívanie

Dobrý deň chcela by som sa spýtať na užívanie koloidných kvapiek do nosa u 5 ročného dieťaťa. A ešte by ma zaujímalo ako dlho ich podávať pri farebnom soplíku. Vďaka
Prečítajte si viac : koloidné kvapky do nosa užívanie | Zobrazenia : 23419 | Odpovede : 5 | Fórum : Koloidne striebro


Koloidne striebro proti nafukovaniu

Dobry den, zaujimalo by ma, ci KS pomaha aj pri traviacich tazkostiach, konkretne pri nafukovani. Ak ano, ake je doporucene davkovanie a koncentracia? Dakujem
Prečítajte si viac : Koloidne striebro proti nafukovaniu | Zobrazenia : 12915 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Koloidne striebro proti alergii

Dobry den, chcem sa spytat ci sa da uzivanim KS odstranit alergie a ktora koncentracia (10 alebo 20ppm) je vhodnejsia a ake je odporucane davkovanie? Dakujem
Prečítajte si viac : Koloidne striebro proti alergii | Zobrazenia : 16272 | Odpovede : 3 | Fórum : Koloidne striebro


KS a streptokok

Mám streptokoka...a chodim kazdy mesiac na pendepon chcem sa spytat ci mozem uzivat aj tak KS? Ak áno tak ako ho mam aplikovat kolko davok dennne? mam 52 kg
Prečítajte si viac : KS a streptokok | Zobrazenia : 10616 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Diamantová voda - zázrak prírody

Ak ste nevyskúšali doteraz diamantovú vodu, odporúčam všetkých je to naozaj výborná zdravá tekutina. Som sklamaná, že som nenašla ani jeden príspevok na túto tému DV.
Ľudia vyskúšajte tento zázrak. Ja som si ju objednala , vyskúšala a neľutujem.Rozmnožujem , reprodukujem a výsledky sa dostavili.
Prečo sa nediskutuje na túto tému ? Škoda !
Prečítajte si viac : Diamantová voda - zázrak prírody | Zobrazenia : 155743 | Odpovede : 4 | Fórum : Ostatné


Diamantová voda

Preštudovala som si účinky diamantovej vody, veď to je vlastne zázrak prírody. úPLNE ma táto iformácia o jej účinkoch šokovala. Ľudia na čo rozmýšľat kupujme si túto zázračnú vodu a užívajme ju. Len, aby nebola nejaká pančovaná a dúfam, že je rozmnožovaná podstivo tak ako je uvedený recept na rozmnožovanie tejto diamantovej vody.
Na zdravie !
Prečítajte si viac : Diamantová voda | Zobrazenia : 24937 | Odpovede : 2 | Fórum : Ostatné


koloidna med na vyhladenie vrasok?

docitala som sa ze koloidna med sa da pouzit na vyhladenie vrasok. Je to pravda?
Prečítajte si viac : koloidna med na vyhladenie vrasok? | Zobrazenia : 14635 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidna med


koloidne striebro a koloidne zlato

Dobrý večer
prosim vas je možne kombinovat spoločne tieto dva vyrobky ? napr.sučasne alebo s odstupom ?
Vdaka
Prečítajte si viac : koloidne striebro a koloidne zlato | Zobrazenia : 9575 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


koloidne striebro a davkovanie u detí

Dobrý den ,
chcela by som sa informovat , zakupila som si u vas flasku Koloidné striebro 10ppm
nosný sprej a
Ústny sprej
ake je davkovanie u detí, nakolko na flaške sa piše ýe nieje určený pre deti , ale dočitala som sa že deti ho môžu uživat v polovičnej davke ,
Deti maju 4 roky a 13.
DAKUJEM ZA ODPOVED
Prečítajte si viac : koloidne striebro a davkovanie u detí | Zobrazenia : 7998 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk