Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Št, 28. Mar 2024, 12:23

Novinky Aktuálne Koloidne.sk

Zo stránky Koloidne.sk » Fórum : Koloidne.sk

Diskusne FORUM o alternativnej medicine a produktoch na Koloidne.sk

Ks vo zvlhčovači vzduchu-inhalácia

Chcem sa spýtať,keby som chcela dať ks do zvlhčovača vzduchu,aké množstvo treba dať na 1 l vody?
Prečítajte si viac : Ks vo zvlhčovači vzduchu-inhalácia | Zobrazenia : 20879 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Chut a skladovanie KS

Dobry den, chcem sa spytat aku ma chut ks..to co mam doma je s kovovym nadychom a horke..je to ok? Vsade citam ze ks sa nema skladovat v plastovych flasiach a posielat postou koli citackam..ako to vlastne je..dakujem K.
Prečítajte si viac : Chut a skladovanie KS | Zobrazenia : 21200 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Liečba zlatého stafylokoka

Dobry den.Potrebujem poradit so zlatým stafylokokom. Mam ho už vyše trištvrte roka a vobec sa to nelepší..Akútne miesto sa nachádza pod semenníkmi a pri konečníku, tak je to nepríjemne hlavne pri chodzi...Vyskušal som na to už takmer všetko, ale bez efektu..Podľa vas by na to zabralo Koloidné striebro a ked ano, tak ako to aplikovať...Vopred dakujem
Prečítajte si viac : Liečba zlatého stafylokoka | Zobrazenia : 22617 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Učinnosť ks

zdravim, chcela by som sa spytať po akom dlhom čase uživania ks sa začnu dostavovať učinky alebo neake zmeny. Ake mate skusenosti?
Prečítajte si viac : Učinnosť ks | Zobrazenia : 47373 | Odpovede : 11 | Fórum : Koloidne striebro


pošta

Zaujímalo by ma, či sa posielanim poštou koloidne striebro neznehodnoti, či naň neposobia rozne čitačky a ine technologie
Prečítajte si viac : pošta | Zobrazenia : 23470 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


Problematicka plet

dobry den chcela by som poradit ma problematicku plet a nic mi nepomaha poslednu dobu som citala o koloidnom striebre , zlate... Prosim vas viete mi nika poradit co by mi pomohlo a ako uzivat ? dakujem



sanimirza
Prečítajte si viac : Problematicka plet | Zobrazenia : 21342 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


minerály

Dobrý deň, zaujíma ma, či je možné používať koloid. minerály, magnézium a zlato súčasne. Ďakujem za odpoveď
Prečítajte si viac : minerály | Zobrazenia : 26262 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne mineraly


Kol.striebro a zlaty stafylokok na kozi (1,5 rocna dcerka)

Dobry den,
chcem sa opytat, uz od narodenia bojuje dcerka so stafylokokom zlatym na kozi na usku, mozem jej aplikovat na to kol. striebro? Ak ano,v akej forme a kolko, ake je davkovanie a ako dlho podavat.
Dakujem
Prečítajte si viac : Kol.striebro a zlaty stafylokok na kozi (1,5 rocna dcerka) | Zobrazenia : 25205 | Odpovede : 3 | Fórum : Koloidne striebro


Cista plet

dobry den chcela by som poradit ma problematicku plet a nic mi nepomaha poslednu dobu som citala o koloidnom striebre , zlate... Prosim vas viete mi nika poradit co by mi pomohlo a ako uzivat ? dakujem
Prečítajte si viac : Cista plet | Zobrazenia : 37099 | Odpovede : 6 | Fórum : Krása, Kozmetika


Koloidné striebro vs. Koloidné minerály

Rada by som sa informovala, aký je rozdiel medzi samotným striebrom (príp.zlatom) a minerálmi. Neviem sa rozhodnúť, ktoré z toho užívať... či minerály alebo striebro. Ďakujem
Prečítajte si viac : Koloidné striebro vs. Koloidné minerály | Zobrazenia : 25764 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidne striebro


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk