Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; html_forum has a deprecated constructor in /www/htdocs/34356/html/forum/gym_sitemaps/modules/html_forum.php on line 19 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; display_posts has a deprecated constructor in /www/htdocs/34356/html/forum/gym_sitemaps/display/display_posts.php on line 19 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4247: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4251: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
Forum.Koloidne.sk • Aktuálne Koloidne striebro - Stránka 4

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Št, 28. Mar 2024, 12:10

Novinky Aktuálne Koloidne striebro

Zo stránky Koloidne striebro » Fórum : Koloidne striebro

koloidne striebro a koloidne zlato

Dobrý večer
prosim vas je možne kombinovat spoločne tieto dva vyrobky ? napr.sučasne alebo s odstupom ?
Vdaka
Prečítajte si viac : koloidne striebro a koloidne zlato | Zobrazenia : 9573 | Odpovede : 1


koloidne striebro a davkovanie u detí

Dobrý den ,
chcela by som sa informovat , zakupila som si u vas flasku Koloidné striebro 10ppm
nosný sprej a
Ústny sprej
ake je davkovanie u detí, nakolko na flaške sa piše ýe nieje určený pre deti , ale dočitala som sa že deti ho môžu uživat v polovičnej davke ,
Deti maju 4 roky a 13.
DAKUJEM ZA ODPOVED
Prečítajte si viac : koloidne striebro a davkovanie u detí | Zobrazenia : 7996 | Odpovede : 1


KS a žihľavka / urticaria

Je možné užívanie KS aj pri žihľavke spojenej s opuchom hrdla ( keď jej príčina ešte nebola zistená), resp. môže nejako užívanie KS zhoršiť stav pri alergickej žihľavke
Prečítajte si viac : KS a žihľavka / urticaria | Zobrazenia : 7457 | Odpovede : 2


Nosný sprej s koloidným striebrom

Zaujimalo by ma v akych davkach a kolko krat denne mam uzivat nosny sprej s koloidnym striebrom. Dik
Prečítajte si viac : Nosný sprej s koloidným striebrom | Zobrazenia : 7282 | Odpovede : 1


Mezosilver

Aky je pomer ionov a castic v tomto striebre? Pretoze tie popisy co mate na stranke su prakticky rovnake.
Prečítajte si viac : Mezosilver | Zobrazenia : 6141 | Odpovede : 3


ekzem

Rada by som sa opytala, ci ma niekto skusenost s KS pri liecbe ekzemu. Rok po porode cis. rezom sa mi na celej tvari vyhodil cerveny ekzem. Svrbenie a zapal mi zmiernuje krem s koloidnym striebrom, ale vnutorne som KS zatial neuzivala kvoli dojceniu.
Ake davky by som mala uzivat? Ekzem mam uz 3/4roka.
Prečítajte si viac : ekzem | Zobrazenia : 7451 | Odpovede : 1


Pityriáza a KS

Na pytiriázu som spočiatku používal Canesten® krém, ktorý neskôr stratil účinnosť, potom som skúsil KS, pričom aj pri KS sa časom účinnosť stratila. Skúsil som zmiešať KS a Canesten® krém a konečne sa mi podarilo pytiriázu potlačiť. Neviem zaručiť, či neexistujú vedľajšie účinky takejto kombinácie, ale ja som na sebe žiadne nepostrehol. Ak sa teda niekto rozhodne pre podobný postup, tak je to na jeho vlastné nebezpečie, ale ja môžem túto kombináciu iba odporučiť.
Prečítajte si viac : Pityriáza a KS | Zobrazenia : 6513 | Odpovede : 1


KS a opakujúce sa nádchy u 3,5 r. chlapčeka

rada by som sa opýtala, ako mám aplikovať KS pri tomto probléme, kvapkať so nosa? alebo užívať vnútorne? dieťa váži 20 kg.
Prečítajte si viac : KS a opakujúce sa nádchy u 3,5 r. chlapčeka | Zobrazenia : 6582 | Odpovede : 1


KS do oci a hrdla

mam chronicky suchy zapal v ociach a chcem skusit KS, ako by som ho mala davkovat, ako casto kvapkat do oci? a tiez sa mi opakuje zapal v hrdle, tiez by ma zaujimalo davkovanie KS?
nie je problem pouzivat KS ked mam chronicky suche sliznice, nevysusuje este viac?
vdaka za odpovede
Prečítajte si viac : KS do oci a hrdla | Zobrazenia : 13688 | Odpovede : 5


Vylučovanie koloidného striebra z tela

Zaujímalo by ma, akým spôsobom a za aký čas je koloidné striebro z tela vylučované alebo ci zostáva aj v tele človeka a kde. Maduka
Prečítajte si viac : Vylučovanie koloidného striebra z tela | Zobrazenia : 8463 | Odpovede : 1


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk