Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; html_forum has a deprecated constructor in /www/htdocs/34356/html/forum/gym_sitemaps/modules/html_forum.php on line 19 Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; display_posts has a deprecated constructor in /www/htdocs/34356/html/forum/gym_sitemaps/display/display_posts.php on line 19 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4247: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4249: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4250: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4251: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /gym_sitemaps/modules/html_forum.php:19)
Forum.Koloidne.sk • Aktuálne Koloidne striebro - Stránka 3

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Št, 28. Mar 2024, 10:31

Novinky Aktuálne Koloidne striebro

Zo stránky Koloidne striebro » Fórum : Koloidne striebro

Afty, herpes, sama neviem + koloidne striebro

Ahojte, 2 mesiace mám v ústach masívny výsev áft-herpesu, sami lekári nevedia presne určiť čo to je. mám silné bolesti, nezaberajú antivirotiká, ani iné lieky. máte niekto skúsenosť s niečím takým a s liečbou koloidným striebrom? ďakujem
Prečítajte si viac : Afty, herpes, sama neviem + koloidne striebro | Zobrazenia : 31699 | Odpovede : 2


Mikroriasy a koloidne striebro

A ešte posledná otázočka,beriem Mikroriasy (IMUNAL). Myslíte že by sa dalo pravdaže s nejakým časovým odstupom brat zároveň aj koloidné striebro? Ja len že aby to KS nelikvidovalo aj tie mikroriasy v mojom tele. Ďakujem
Prečítajte si viac : Mikroriasy a koloidne striebro | Zobrazenia : 14422 | Odpovede : 1


Ponožky s koloidným striebrom

Dobrý deň,nedávno som zháňala na internete ponožky obsahujúce striebro.Náhodou som natrafila na inzerát,že si môžme takéto ponožky vyrobiť aj sami,nastriekaním KS na ne.Čo je na tom pravdy? ďakujem
Prečítajte si viac : Ponožky s koloidným striebrom | Zobrazenia : 19029 | Odpovede : 1


KS a Helikobakter

Myslíte že je možné použiť Koloidné striebro aj pri boji s Helikobakterom pylori? Ďakujem
Prečítajte si viac : KS a Helikobakter | Zobrazenia : 50012 | Odpovede : 11


Koloidne striebro 10ppm alebo 20ppm

Chcem si objednat a vyskusat KS,len sa stale neviem rozhodnut aky pomer si vybrat.Aky je rozdiel medzi 10 ppm a 20 ppm? Dakujem :?:
Prečítajte si viac : Koloidne striebro 10ppm alebo 20ppm | Zobrazenia : 14271 | Odpovede : 1


seberoicka dermatitida

zdravim.mam seberoicku dermatitidu a zaujimalo by ma ci mi moze pomoct koloidne striebro a ked ano tak ktore by bolonaj.dakujem.
Prečítajte si viac : seberoicka dermatitida | Zobrazenia : 14109 | Odpovede : 1


koloidné kvapky do nosa užívanie

Dobrý deň chcela by som sa spýtať na užívanie koloidných kvapiek do nosa u 5 ročného dieťaťa. A ešte by ma zaujímalo ako dlho ich podávať pri farebnom soplíku. Vďaka
Prečítajte si viac : koloidné kvapky do nosa užívanie | Zobrazenia : 23354 | Odpovede : 5


Koloidne striebro proti nafukovaniu

Dobry den, zaujimalo by ma, ci KS pomaha aj pri traviacich tazkostiach, konkretne pri nafukovani. Ak ano, ake je doporucene davkovanie a koncentracia? Dakujem
Prečítajte si viac : Koloidne striebro proti nafukovaniu | Zobrazenia : 12888 | Odpovede : 1


Koloidne striebro proti alergii

Dobry den, chcem sa spytat ci sa da uzivanim KS odstranit alergie a ktora koncentracia (10 alebo 20ppm) je vhodnejsia a ake je odporucane davkovanie? Dakujem
Prečítajte si viac : Koloidne striebro proti alergii | Zobrazenia : 16264 | Odpovede : 3


KS a streptokok

Mám streptokoka...a chodim kazdy mesiac na pendepon chcem sa spytat ci mozem uzivat aj tak KS? Ak áno tak ako ho mam aplikovat kolko davok dennne? mam 52 kg
Prečítajte si viac : KS a streptokok | Zobrazenia : 10614 | Odpovede : 1


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk