Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Št, 28. Mar 2024, 09:52

Novinky Aktuálne Koloidne striebro

Zo stránky Koloidne striebro » Fórum : Koloidne striebro

Liečba zlatého stafylokoka

Dobry den.Potrebujem poradit so zlatým stafylokokom. Mam ho už vyše trištvrte roka a vobec sa to nelepší..Akútne miesto sa nachádza pod semenníkmi a pri konečníku, tak je to nepríjemne hlavne pri chodzi...Vyskušal som na to už takmer všetko, ale bez efektu..Podľa vas by na to zabralo Koloidné striebro a ked ano, tak ako to aplikovať...Vopred dakujem
Prečítajte si viac : Liečba zlatého stafylokoka | Zobrazenia : 22610 | Odpovede : 1


Učinnosť ks

zdravim, chcela by som sa spytať po akom dlhom čase uživania ks sa začnu dostavovať učinky alebo neake zmeny. Ake mate skusenosti?
Prečítajte si viac : Učinnosť ks | Zobrazenia : 47356 | Odpovede : 11


pošta

Zaujímalo by ma, či sa posielanim poštou koloidne striebro neznehodnoti, či naň neposobia rozne čitačky a ine technologie
Prečítajte si viac : pošta | Zobrazenia : 23461 | Odpovede : 1


Problematicka plet

dobry den chcela by som poradit ma problematicku plet a nic mi nepomaha poslednu dobu som citala o koloidnom striebre , zlate... Prosim vas viete mi nika poradit co by mi pomohlo a ako uzivat ? dakujem



sanimirza
Prečítajte si viac : Problematicka plet | Zobrazenia : 21338 | Odpovede : 1


Kol.striebro a zlaty stafylokok na kozi (1,5 rocna dcerka)

Dobry den,
chcem sa opytat, uz od narodenia bojuje dcerka so stafylokokom zlatym na kozi na usku, mozem jej aplikovat na to kol. striebro? Ak ano,v akej forme a kolko, ake je davkovanie a ako dlho podavat.
Dakujem
Prečítajte si viac : Kol.striebro a zlaty stafylokok na kozi (1,5 rocna dcerka) | Zobrazenia : 25201 | Odpovede : 3


Koloidné striebro vs. Koloidné minerály

Rada by som sa informovala, aký je rozdiel medzi samotným striebrom (príp.zlatom) a minerálmi. Neviem sa rozhodnúť, ktoré z toho užívať... či minerály alebo striebro. Ďakujem
Prečítajte si viac : Koloidné striebro vs. Koloidné minerály | Zobrazenia : 25759 | Odpovede : 2


KS zapálené očné viečka+okolie pier

Dobrý deň, uvažujem o užívaní KS z vašej ponuky, potrebovala by som ale poradiť. Mám už rok problémy, ktoré mi nevedia identifikovať lekári. Začalo to s červenými fľakmi okolo úst (svrbenie, pálenie okolo pier) a neskôr sa mi pridali opuchy okolo očí - teda viečka. Kožu okolo očí aj pier mám stále červenú zapálenú a svrbí- niekdy sa mi to začervená a sú na tom akoby pľuzgieriky potom to zase zmizne.Už som mala na tom ...
Prečítajte si viac : KS zapálené očné viečka+okolie pier | Zobrazenia : 18976 | Odpovede : 1


chronicky zapal nosnych dutin

dobry den, chcela by som sa opytat akou formou liecit chronicky zapal nosnych dutin, ktory je rezistentne na klasicku ATB liecbu. CRP mavam nizke, ochorenie prebieha bez febrilit, za to je vsak s pribudajucim vekom tazsie zvladnutelne. Bolieva ma hlava, hlien sa strasne rychlo tvori, nestiham ho vysmrkavat, ked prejde hltanom, tak ho az vykasliavam, byva mi zle, ked je v zaludku. Pocitujem aj bolest usi, resp. praskanie a napatost. Niekedy je ochorenie spojene aj ...
Prečítajte si viac : chronicky zapal nosnych dutin | Zobrazenia : 18578 | Odpovede : 1


kaloidné striebro pri podráždení po holení

Dobrý deň. Chcela som sa opýtať, či kaloidne striebro pomôže aj na podráždenú pokožku po holení. Vždy po holení sa mi spravia na nohách vyrážky a mám ich celé bodkované. Skúšala som už veľa vecí, ale nič mi nepomohlo.
Ďakujem
Prečítajte si viac : kaloidné striebro pri podráždení po holení | Zobrazenia : 20452 | Odpovede : 1


Opakované zápaly močových ciest

Je možné užívanie koloidného striebra súčasne s antibiotikami? Nakoľko trpím dlhodobo opakovanými zápalmi močových ciest mám naordinovanú dlhodobú nízkodávkovú liečbu BISEPTOLOM. /1tb.večer/ Ak áno , akú koncetráciu a dávkovanie by ste mi odporučili? Vopred ďakujem
Prečítajte si viac : Opakované zápaly močových ciest | Zobrazenia : 30670 | Odpovede : 7


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk