Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Práve je Št, 28. Mar 2024, 12:56

Novinky Aktuálne Koloidne.sk

Zo stránky Koloidne.sk » Fórum : Koloidne.sk

Diskusne FORUM o alternativnej medicine a produktoch na Koloidne.sk

koloidne striebo do oci

ako casto mozem kvapkat do oci?
Prečítajte si viac : koloidne striebo do oci | Zobrazenia : 8056 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidne striebro


Bez ionove striebro

Nikde som sa nedocital aky je rozdiel koloidne striebro a koloidne striebro - bez ionove striebro. Co to znamena?
Prečítajte si viac : Bez ionove striebro | Zobrazenia : 10734 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidne striebro


Streptokok v nose u deti

Dobry den,
Moj 4,5 rocny syn ma v nose streptokoka (masivny vyskyt). Chcela by som si objednat koloidne striebro, avsak neviem co je lepsie, ucinnejsie - ci ako kvapky na peroralne uzivanie, alebo sprej do nosa? V akej koncentracii (10 alebo 20ppm) a ako casto by sa mali uzivat resp. striekat do nosa? A ako dlho sa moze uzivat?
Dakujem
Prečítajte si viac : Streptokok v nose u deti | Zobrazenia : 9992 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidne striebro


Koloidná meď a zinok

Podľa vyšetrenia lekára mi chýba meď a zinok. K popisu Koloidný zinok sa píše:
•Spolu s meďou znižuje cholesterol v pomere zinok 5 dielov: meď 1 diel (nebrat súčasne)
•Spolu s meďou zvyšuje psychické schopnosti a má vplyv na činnosť mozgu
Tým nebrať súčasne sa myslí hneď za sebou, alebo celkovo počas užívania?
Prečítajte si viac : Koloidná meď a zinok | Zobrazenia : 11479 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidna med


Streptokok a nadcha u deti

Dobry den, moj 4-rocny syn ma po mesiaci liecby antibiotikami stale v hrdle streptokoka, chodime s nim aj do solnej jaskyne a tam nam odporucali uzivat vnutorne koloidne striebro 20 ppm 3 krat denne kavovu lyzicku. Lenze som si citala na internete, ze mladsim detom ako 6 rokov to nici oblicky, je to pravda? Este mi to odporucali striekat aj do nosa nielen synovi, ale aj mojej polrocnej dcerke pri nadche, ktoru stale kojim. Nemoze ...
Prečítajte si viac : Streptokok a nadcha u deti | Zobrazenia : 12933 | Odpovede : 0 | Fórum : Koloidne striebro


Streptokok

Dobrý deň už dlhšiu dobu mám problémy so streptokokom agalactiae v posve a dočítala som s vo fórach že niektorým ženám pomohlo prave toto koloidne striebro... chcem sa opýtať aké by som mala zvoliť dávkovanie a akú dlhú dobu to používať? Ďakujem
Prečítajte si viac : Streptokok | Zobrazenia : 12528 | Odpovede : 0 | Fórum : Koloidne striebro


Koloidna med - uzivanie

Dobry den, chcem sa spytat, ci aj u koloidnej medi plati sposob uzivania ako u kol.striebra, teda ze sa ma podrzat v ustach aspon 30 sekund a vstrebava sa cez sliznicu, alebo to vobec nie je potrebne a moze sa hned prehltnut? Vopred dakujem za odpoved.
Prečítajte si viac : Koloidna med - uzivanie | Zobrazenia : 12069 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidna med


KS - deti a dojcenie

Neviem, ci je forum este aktivne, ale zaujima ma, od akeho veku je KS vhodne pre deti a v akej forme (oralne, kvapky, mast). Deti mam 4-rocne a 9-mesacne.
A este ma zaujima, ci ho mozem vnutorne uzivat ked dojcim, alebo radsej len na vonkajsie pouzitie. Dakujem.
Prečítajte si viac : KS - deti a dojcenie | Zobrazenia : 13902 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


KS na mykoplazmy a ureaplazmy

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ci je KS ucinne aj na mykoplazmy a ureaplazmy, ak ano, ake je davkovanie. Dakujem
Prečítajte si viac : KS na mykoplazmy a ureaplazmy | Zobrazenia : 17578 | Odpovede : 2 | Fórum : Koloidne striebro


Zlatý stafilok v nose

Dobrý deň,mojej dcérke bol zistený v nose zlaty stafilok a objednala som si od vás koloidne striebro 20ppn a chcela by som sa spýtať,ako jej to mám najefektívnejšie podávať - ma 2 a pol roka.Ďakujem za odpoveď.
Prečítajte si viac : Zlatý stafilok v nose | Zobrazenia : 19931 | Odpovede : 1 | Fórum : Koloidne striebro


 

Prihlásenie  •  Registrovať


Štatistiky

Celkom príspevkov 212 • Celkom tém 62 • Celkom uživateľov 117

cron

Pocitadlo.sk