Forum.Koloidne.sk • KS zapálené očné viečka+okolie pier : Koloidne striebro

Forum.Koloidne.sk

Diskusné FÓRUM o zdravi, alternativnej medicíne, koloidné striebro, koloidné zlato, koloidná med, koloidný zinok, koloidné minerály, mesosilver

Prihlásenie | Registrovať

Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

St, 18. Sep 2013, 10:29

Neprítomný
Založený: St, 18. Sep 2013, 10:02
Príspevky: 0

Dobrý deň, uvažujem o užívaní KS z vašej ponuky, potrebovala by som ale poradiť. Mám už rok problémy, ktoré mi nevedia identifikovať lekári. Začalo to s červenými fľakmi okolo úst (svrbenie, pálenie okolo pier) a neskôr sa mi pridali opuchy okolo očí - teda viečka. Kožu okolo očí aj pier mám stále červenú zapálenú a svrbí- niekdy sa mi to začervená a sú na tom akoby pľuzgieriky potom to zase zmizne.Už som mala na tom aj také šupinky.Niekedy je to lepšie niekedy horšie. Vyskúšala som strašne veľa mastičiek lekári by mi na to chceli stále dávať aj kortikoidné,čomu sa ja bránim, ale nič nepomáha...Už som bezradná raz hovoria, že sú to alergie, raz že to môže byť s tráviacím traktom... Vyšli mi alergie na kobalt,citrusy,ovocný mix, pely, trávy. Vyzerá to skôr ako nejaký ekzém, ale fakt už neviem. Mám slabšiu imunitu, momentálne beriem kolostrum2x1 tabl.denne (už štvrtý mesiac), rybí olej, kokosový olej, probiotiká, vitamíny B, ale nemám vôbec pocit,že by to prechádzalo. Chcem sa opýtať, aký je váš názor, že by som vyskúšala ešte vaše KS. Ďakujem pekne za odpoveď. S.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil

Št, 26. Sep 2013, 07:19

Neprítomný
Založený: Pi, 26. Feb 2010, 23:35
Príspevky: 0

Zdravím,
Treba si všímať po akom jedle alebo pripadne kozmetickom prípravku alebo inej latke sa viac alebo menej prejavuje alergia. Môže to byt čokoľvek.

Bude to určíte alergia. Môžem odporúčať užívať koloidné striebro 4-6 týždenne a viac pripadne aj koloidné minerály pričom je vhodne aj miesto potierať masťou s koloidným striebrom.
Podobne alergie už boli úspešné vyliečené.



Odpoveď s citáciou
Hore Hore
  Profil
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 2 ] 

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Uživatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný uživateľ a 12 hostí.


Môžete zakladať nové témy v tomto fóre
Môžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre


Hľadať:
Skočiť na:  
cron

Pocitadlo.sk